Anasayfa / ŞOK Aktüel / Şok Aktüel 4 Ağustos 2018 Market Ürünleri Kataloğu

Şok Aktüel 4 Ağustos 2018 Market Ürünleri Kataloğu

Hafta sonuna özel tüketicilerin sabırsızlıkla takip ettiği kampanyalarını sürdüren Şok Aktüel 4 Ağustos 2018 Market Ürünleri Kataloğu ile duyurulan marketler zincir sonraki hafta içi 8 Ağustos 2018 Çarşamba kataloğuna kadar geçerli olacak. 4 Ağustos Şok aktüel kampanyalarında hangi ürünler var; Bütün merak edilenleri okurlarımız için detaylıca bakıyoruz.

Şok aktüel 4 Ağustos 2018 Cumartesi kataloğuna ait detayların sosyal medya tüketicileri tarafından paylaşılması ile birlikte raflarda yerini alacak olan aktüel ürünlerin detayları belli oldu. Sabırsızlıkla beklenen 4 Ağustos 2018 Şok katalogunda hangi ürünler var? 4 Ağustos Cumartesi günü Şok marketlere gidecek olan tüketiciler hangi indirimli ürünlerle karşılaşacaklar? Şok marketlerinde bu hafta sonu geçerli olacak 4 Ağustos Şok aktüel kataloğunda neler var? İşte tüm bu soruların cevaplarına bakıyoruz.

4 Ağustos Şok aktüel ürünleri detaylarını incelediğimizde evin ihtiyaçları için sayfasını görüyoruz; 204 litre hacim, ücretsiz teslimat, A+ sınıfı enerji sarfiyatı, 2 sene garantili Hotpoint Ariston derin dondurucu 6 taksit imkanıyla 979 TL. Şok aktüel ürünler broşüründe diğer kapak ürünü; Yüzde yüz pamuklu tek kişilik çarşaf seti 19,90 TL ve yüzde yüz pamuklu çift kişilik çarşaf seti 24,90 TL fiyatıyla tüketicilerini Şok marketleri raflarında bekliyor.

Şok 4 Ağustos aktüel katalogu ilk sayfaya devam ettiğimizde evin için şok yeterde artar sloganı ile devam ediyor; Yüzde yüz pamuklu banyo havlusu 14,90 TL. Yüzde yüz pamuklu 2 parça el yüz havlusu 14,90 TL. 45 litre çamaşır sepeti 7,95 TL. Pamuklu süngerli paspas 22,90 TL.

4 Ağustos Şok aktüel ürünleri sınırlı sayıda şubelere ulaşmakta ilginizi çeken ürünlere gecikmeden sahip olmanız gerekli. Döner mekanizmalı temizlik seti 26,90 TL. 3 fonksiyonlu duş başlığı seti 12,90 TL. Lisanslı tekli köpük 1 TL. GOKIDY oyuncak temizlik seti 4 parça 11.90 TL fiyatı ile yerlerini alıyor.

28 Temmuz 2018 Şok aktüel ekinde bir gelenek olan ev hanımlarının en çok düşündüğü konuda yardımcı oluyor; Bugün ne pişirsem köşesinde sebze güveç yemeği var, bu aktüel döneminde manav reyonunda patates ve sivri biber fiyatlarında uygun fiyatlar alıcılarını bekliyor. Şok marketlerinde gerçekleştireceğiniz 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli Oral-B Advantage 3D beyazlık diş fırçası 6 TL. 6 – 7 Ağustos 2018 tarihlerinde geçerli olan 25 TL üzeri alışverişlerde geçerli Woolite sıvı çamaşır deterjanı siyah ve renkli 25 yıkama 7 TL ücretiyle raflardaki yerlerini alıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir