Şok 6 Ekim 2018 Aktüel Ürünler

Ekim ayının ilk hafta sonu kampanya ürünlerinde fırsatlar sürüyor. Şok 6 Ekim 2018 aktüel ürünler kataloğu duyurulmasıyla birlikte tüketicilerinin sabırsızlıkla beklediği broşürler arasında yerini alıyor. Şok yöneticileri özenle seçtiği ürünler şubelerdeki yerini alıyor.

Şok 6 Ekim 2018 aktüel Cumartesi günü kataloğuna ait olan ayrıntıların sosyal medyada paylaşılmasıyla birlikte raflarda yerini alacak olan aktüel ürünlerin detayları belli oldu. Sabırsızlıkla beklenen 62 Ekim 2018 Şok katalogunda hangi ürünler var? 6 Ekim Cumartesi Şok marketlere gidecek olan tüketiciler hangi indirimli ürünlerle karşılaşacaklar? Şok marketlerinde bu hafta içi geçerli olacak 6 Ekim Şok bülten kataloğunda neler var? İşte tüm bu soruların cevaplarına bakıyoruz.

Şok aktüel 6 Ekim 2018 kataloğu tek sayfadan oluşuyor. 2 Adet HDMI çıkışı, 2 adet 8 W ses çıkışı 1920 x 1080 P çözünürlük, 102 ekran USB medya player, 2 sene garantili AXEN 49″ dahili uydu alıcılı full HD televizyon 1099 . TL. Şok aktüel ürünlerinde aynı zamanda; Yüzde yüz pamuk, dört tarafı lastikli tek kişilik çarşaf seti 22,50 TL, Çift kişilik çarşaf seti ise 27,50 TL. Kış ayının yaklaşmasıyla havalar soğumaya başlıyor bu dönemde ihtiyaç duyabileceğimiz ürünlerin başında ise; Tek kişilik pamuklu battaniye 24,90 TL. Çift kişilik pamuklu battaniye ise 27,90 TL etiketiyle Şok marketlerde yerini alıyor.

Ev ihtiyaçları için yeterde artar 6 Ekim Şok aktüel kataloğunda diğer ürünlere baktığımızda; Dekoratif kırlent ürünü aktüel kataloğundaki yerini alıyor. Gezer erkek kadın terlik çeşitleri 14,90 TL. Aktüel kataloğu süresi boyunca geçerli olan Şok marketlerinde yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olan 500 gram Lipton earl grey dökme çay sadece 10 TL. 8-9 Ekim 2018 Şok aktüel kampanyasında geçerli 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli Yumoş extra 3’lü fırsat paketi 19 TL fiyat etiketiyle Şok müşterilerine sunulan ürünler arasında yerini alıyor.

Neredeyse her sokak başında komşunuz kadar yakın olan Şok marketlerine ait aktüel ürünler kataloğu haftada 2 gün yayınlanmakta. Çarşamba günleri geniş kapsamlı ürünlerin yer aldığı kataloğa karşılık Hafta sonu fırsatlardan 1 veya 2 sayfa şeklinde değişen daha az kapsamlı aktüel kataloglar yayınlanmaktadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir