Şok 3 – 6 Kasım 2018 Aktüel Ürünler

Kasım ayının ilk kataloğunu duyuran marketler zincirinde Şok 3 – 6 Kasım 2018 aktüel ürünler eki bu hafta sonu raflardaki yerini alacak. Mevsimsel ürünlerin çoğunlukta olduğu aktüel ürünler kataloğunu detaylıca inceliyoruz. Şok marketleri her dönem uygun fiyatlı ürünlerinin yer aldığı kataloğu müşterileri tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. her sokakta yanı başınızda bir şubesi olan marketler zincirinde haftada 2 kere indirim kampanyaları yer alıyor. Sınırlı sayıda yer alan ürünler için Şok yeterde artar sloganını kullanan Şok aktüel ürünlerinde beğendiğiniz ürünleri tükenmeden marketlerden almanız önemli. 3 Kasım Şok aktüel ürünlerinde hangi ürünler var? Şok bu hafta sonu hangi fırsatları tüketicilerine sunuyor? Soruların tüm cevaplarına detaylıca bakıyoruz.

ŞOK Aktüel Saksı Çiçekleri

Hafta sonu kampanyalarıyla merakları üzerine çeken 3 Kasım Şok aktüel kataloğunda; Begonya saksı çiçeği 7,99 TL. Ayakkabılarınızın görüntü kirliliği yaratmaması için düzenli bir şekilde saklamanızı sağlayacak dekoratif kulplarıyla 3 raflı ayakkabılık 99,90 TL. Tadilatların ya da perde asma gibi işlerde aranan yardımcılardan 4+1 basamak katlanabilir merdiven 2 yıl garantili 69,90 TL. Kış sezonunun gelmesiyle kötü hava şartlarıyla mücadelede en büyük desteğimiz olan ayakkabılar Şok marketlerinde 40-44 numara aralığında erkek kışlık ayakkabı 39,90 TL.

ŞOK Şarjlı Traş Makinesi

Erkeklerin önemli yardımcılarından birisi sürekli el altında olması gereken yüzlere tam uyumlu 3 adet bağımsız hareketli başlık, tek şarj ile 45 dakika kesintisiz kullanım, çelik bıçaklarıyla PREMIER şarjlı traş makinesi 39,90 TL. Ahşap ekmeklik 19,95 TL. Ahşap nihale ya da peçetelik adet fiyatı 3,99 TL. Çeşitli renk ve desenlerde ahşap tepsi 9,99 TL. Kestane çizici 2,99 TL. Ceviz kıracağı 4,99 nTL.

25 TL Üzeri Alışverişlerde ŞOK İndirimler

Şok marketleri 3 – 6 Kasım aralığında geçerli Şok aktüel kampanyalarında şubelerinden yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli 3 kilogram ACE ultra çamaşır suyu 10 TL. 5 – 6 Kasım 2018 tarihinde geçerli 25 TL ve üzeri alışverişlerinize Sensodyne tam koruma ve beyazlatıcı 7 TL fiyatıyla alıcılarını nŞok marketlerinde bekliyor.

3 Kasım Şok Katalog Görselleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir