Şok 20 Ekim 2018 Aktüel Ürünler

Neredeyse her mahallede yer alan marketler zinciri indirimlerine hafta sonu kaldığı yerden devam ediyor. Şok 20 Ekim 2018 aktüel ürünler kataloğu duyuruldu Cumartesi günleri dönemsel mutfak ihtiyaçlarınızın ağırlıklı olarak yer aldığı bütçe dostu kampanyalarıyla raflarda yerini alıyor.

Şok 20 Ekim 2018 aktüel hafta sonu kataloğuna ait olan ayrıntıların sosyal medyada paylaşılmasıyla birlikte marketlerde yerini alacak olan aktüel ürünlerin detayları belli oldu. Sabırsızlıkla takip edilen 20 Ekim 2018 Şok katalogunda hangi ürünler var? 20 Ekim Cumartesi Şok marketlere gidecek olan tüketiciler hangi indirimli ürünlerle karşılaşacaklar? Şok marketlerinde bu hafta sonu geçerli olacak 20 Ekim Şok bülten kataloğunda neler var? Tüm bu soruların cevaplarına bakıyoruz.

Her gün düşük fiyatlarla sloganını kullanan 20 Ekim Şok aktüel kataloğuna bakıyoruz; Kahve tiryakilerinin favorisi olan Türk kahvesini en ideal kıvamda yapabilmek için; 4 fincan kapasiteli, aşırı ısınmaya karşı çift emniyet sistemli, paslanmaz çelik gizli rezistans 2 yıl garantili KAWAİ elektrikli cezve 27,90 TL. Şok aktüel ürünlerinde aynı zamanda mutfağınızın pratik yardımcısı her an elinizin altında bulunması gereken, paslanmaz çelik bıçakları, çeşitli renk seçenekleriyle çek bırak el rondosu uygun fiyatıyla Şok marketlerindeki yerini alıyor.

Şok aktüel 20 Ekim kataloğunda kış mevsiminin kapıya gelmesiyle birlikte mutfaklardaki kızartma kokuları artıyor sabah kahvaltılarının ve çoğu yemeğin vazgeçilmezi olan patatesi kızartmak için emaye kızartma tavası kızartma teli hediyesiyle 27,50 TL. Kadın erkek kışlık terlik seçenekleriyle misafirlerinizin ayakları üşümesin uygun fiyatıyla aktüel raflarında yerini alıyor. Her hafta mahallenize kurulan pazarda aldıklarınızı taşırken yorulmayın, pazar alışverişlerinizde büyük kolaylık sağlayan ağır yüklerinizi kolayca taşımanızı sağlayan tekerlekli kolay katlanabilen pazar arabası sadece 12,90 TL fiyatıyla bu Cumartesi Şok marketlerinde yerini alıyor.

Geleneksel olan yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde Şok 20 Ekim 2018 aktüel kataloğunda geçerli olan Ülker çokokrem cam kavanoz 12,95 TL yerine sadece 10 TL. 22-23 Ekim 2018 tarihlerinde geçerli yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan Bahçıvan bembeyaz sürme peynir 800 gram 12 TL. 16 rulo comfort tuvalet kağıdı en düşük fiyat etiketiyle 16,45 TL fiyatıyla Şok marketlerdeki yerini alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir