Anasayfa / ŞOK Aktüel / Şok 1 Eylül 2018 Aktüel Ürünler

Şok 1 Eylül 2018 Aktüel Ürünler

Kampanyalarını Cumartesi günü sürdüren Eylül ayının ilk Şok aktüel kataloğu yayınlandı. Daha çok iç giyime ağırlık veren Şok 1 Eylül 2018 aktüel ürünler kataloğuyla duyurulan Şok marketler zinciri sonraki hafta sonu kataloğuna kadar yayında olacak. 18 Ağustos Şok aktüel kampanyalarında hangi ürünler var; Bütün merak edilenleri okurlarımız için inceliyoruz.

1 Eylül Şok Aktüel kampanyası yeni hafta sonunda çok cazip fiyatlarını tüketicilerin beğenisine sunuldu. Kaliteli ve indirimli ürün konusunda rakiplerinden bir adım önde olmayı hedefleyen Şok marketleri, yeni haftasında cazip etiket fiyatları ile mükemmel ürünleri raflarına taşıyor. Cumartesi günü düzenlediği kampanya ile büyük beğeni kazanan Şok markette, hafta sonu alışverişleriniz yine çok hesaplı olacak.

1 Eylül 2018 Bim aktüel ürünler kataloğu incelemesini sizler için gerçekleştirdik. Bu hafta sonu indirimli olan ürünleri incelememizin devamında bulabilirsiniz.

Evin ihtiyaçları için sayfasına özel Şok Aktüel 1 Eylül ürünleri incelemeye başladığımızda; Chanlale marka ürünler ilk sayfada yerini alıyor. Bayan ip askılı modal atlet 5,95 TL. Erkek atlet 5,95 TL. Erkek çocuk boxer 3,75 TL. Erkek boxer 4,95 TL. Kız çocuk 2’li slip 3,75 TL. Bayan modal slip 3’lü 7,45 TL. Bayan çorap 2’li 2,75 TL. Şok aktüel ürünlerinde aynı zamanda; Külotlu çorap 2,75 TL. Bayan patik çorap adet fiyatı 1,75 TL. Bayan çorap 1,95 TL. Erkek bambu çorap 3,95 TL. Çocuk çorap 1,75 TL fiyatı ile Şok aktüel ürünler rafındaki yerini alıyor.

Şok marketleri 1 Eylül 2018 aktüel katalogu ürünlerinde geleneksel olan bugün ne pişirsemde köşesinde karışık kabak graten var manav reyonlarında çarliston sivri kabak ve soğan ürünlerinde uygun fiyatlar alıcılarını bekliyor. Aynı zamanda Şok bu hafta sonu kataloğunda; Oral-B 3 boyutlu beyazlık diş fırçası 1+1 11,95 TL. Gillette blu 2 5’li + 1 adet blue 3 7,95 TL. Şok marketlerinde gerçekleştireceğiniz 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olan Cilit bang yağ çözücü sprey + kir çözücü sprey 13 TL fiyatıyla müşterilerini Şok marketlerinde bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir